Potrafisz wskazać która z nich to matka? Te zdjęcia podbiją internet

Potrafisz wskazać która z nich to matka? Te zdjęcia podbiją internet

0

Kilka tygodni temu w internecie krążyło zdjęcie trzech kobiet, na którym naprawdę ciężko jest odgadnąć, która z piękności jest matką. Fotografia Amerykanek w ciągu kilku dni podbiła serwisy plotkarskie na całym świecie. Niektóre panie pozazdrościły mieszkankom miasta Indianapolis i również publikują podobne zdjęcia.

Pod koniec stycznia bliźniaczki i ich mama zrobiły sobie wspólne selfie. Ich zdjęcie zostało udostępnione ponad 34 tys. razy. Po sukcesie fotografii na Twitterze, piękne panie postanowiły założyć konto na Instagramie, gdzie publikują więcej wspólnych zdjęć.

Rosyjska aktorka, Polina Maximova, również postanowiła pochwalić się swoją piękną, zgrabną i przede wszystkim młodo wyglądającą mamą. Uwierzycie, że jej mama ma 51 lat?

Na kolejnej fotografii trzeba się uważnie przyjrzeć, by wskazać właściwie. Ubrana w dżinsową kurtkę kobieta ma 43 lata. Na zdjęciu towarzyszy jej 20-letnia córka. Matka przyznaje, że bardzo często jest brana za jej rówieśniczkę. Ludzie na ulicy są przekonani, że to siostry albo przyjaciółki w zbliżonym wieku.

Na początku sierpnia media obiegło zdjęcie indyjskiej dziennikarki, Shweta Bachchan-Nanda i jej pięknej córki, Navya Naveli Nanda. Trudno uwierzyć, że kobieta na zdjęciu (pierwsza od lewej) ma 43 lata. Wygląda równie młodo co jej nastoletnia córka.

Navya Naveli Nanda ma 19 lat. W tym roku została nagrodzona w przez Vogue kategorii Ageless Beauty.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz