Jak zmyć lakier do paznokci bez zmywacza? 3 sposoby

Jak zmyć lakier do paznokci bez zmywacza? 3 sposoby

0

Czy lakier do paznokci można zmyć tylko zmywaczem? Manicure lubi się przecież psuć, gdy w ogóle się tego nie spodziewasz. Najczęściej podczas weekendowego wypadu albo po prostu, gdy buteleczka z potrzebnym płynem nagle staje się pusta. Na szczęście zmywacz do paznokci nie jest niezastąpiony i możesz go śmiało zastąpić produktem, który z pewnością masz pod ręką.

Perfumy

Większość osób nie wyobraża sobie bez nich dnia i dlatego też bierze je ze sobą w podróż. W tym przypadku nie liczy się ich jakość, a zawartość alkoholu. To właśnie jego obecność sprawi, że będziesz mogła uratować swój manicure w kryzysowej sytuacji. Wystarczy spryskać nimi wacik albo chusteczkę, a potem przetrzeć pomalowany paznokieć.

Żel oczyszczający do rąk

Możesz użyć do tego wersji antybakteryjnej. Wystarczy nałożyć odpowiednią ilość żelu na wacik i delikatnie pocierać nim pomalowany paznokieć. Lakier zniknie błyskawicznie!

Top coat

Do zmycia lakieru do paznokci świetnie sprawdzi się lakier nawierzchniowy, np. nabłyszczający. Nałóż jego grubszą warstwę na powierzchnię paznokcia i zacznij delikatnie pocierać, aż lakier zacznie się zmywać. Top coat możesz śmiało zastąpić najzwyklejszym lakierem do paznokci o dowolnym kolorze.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz